PROFIL

Základem strategie společnosti je budování korektních, dlouhodobých a vzájemně výhodných obchodních vztahů se svými zákazníky.

Společnost Kocourek Vratislav s.r.o. byla založena v roce 1990 tehdy jako fyzická osoba Vratislav Kocourek.Na počátku působení se společnost orientovala na půjčování osobních a dodávkových vozů, přepravníků na auta a bazarem s ojetými vozy. V té době bylo v nabídce cca 20-30 vozů,což nebylo na tehdejší dobu nezajímavé množství. Doba se však mění a zákazníci, kteří si od nás koupily vůz, nás žádali, zda jim můžeme poskytovat také servisní služby. Tím se společnost začala ubírat i tímto směrem a usuzujeme, dle spokojenosti našich zákazníků, že jsme tyto služby nezačali poskytovat nadarmo.

V současné době se kompletně staráme také o autopark několika firem z okolí.Troufáme si říci, že pokud jde o diagnostiku závad a jejich odstranění, jsme velice úspěšní, také proto, že využíváme mimo diagnostických přístrojů, také špičkových zkušeností našich pracovníků.

Po celou dobu působení najdete společnost Kocourek Vratislav s.r.o. stále na stejném místě. V roce 2005 přijala společnost jméno Kocourek Vratislav s.r.o. společnost v průběhu let prožila velký růst, a to zejména v počtu nabízených služeb.

Takže dnes, můžeme našim potencionálním i stávajícím zákazníkům nabídnout mimo již výše zmíněných aktivit, také převody vozidel, přihlašování dovezených aut, kompletní přípravu na STK a ME vč.jejich provedení, různé opravy vozidel, pracovních strojů a ostatních dopravních prostředků. Opravy čítají nepřeberné množství možností, počínaje mechanickými pracemi přes autoelektriku, montáž rádií a různých druhů zabezpečení, laserovou geometrii a prodej nových i použitých náhradních dílů.

A od roku 2002 můžeme kromě oprav nabídnout také odvoz sutí a odvoz či dovoz různého sypkého nebo pevného stavebního materiálu, výkopovými a přípravnými pracemi pro stavbu a s tím spojenými službami. V neposlední řadě můžeme také nabídnout doplňkové služby, jako je prodej nových a použitých pneumatik a disků a kompletní služby pneuservisu. Všechny naše činnosti, se dozvíte v sekci "SLUŽBY"

Tím se Kocourek Vratislav s.r.o. stala jednou z nejuniverzálnějších firem v širokém okolí. Podobný nárůst vyvolaný právě tímto zvýšením nabídky následoval i v oblasti množství zákazníků. Naší vizitkou jsou spokojení zákazníci, mezi něž patří mimo jiné takové firmy, jako je SKANSKA, Ptáček, Plachý, AldaPool bazény, aj.

V současné době se stará o vaši spokojenost a je vám k dispozici team čítající 7 kvalifikovaných a pravidelně školených zaměstnanců a pracovníků, kteří vás rádi uvítají a ochotně zodpoví vaše dotazy. Proto neváhejte a navštivte nás také osobně.

Můžeme konstatovat potěšující fakt, společnost Kocourek Vratislav s.r.o. expanduje díky Vaší přízni, které si velice vážíme.

Děkujeme!