ÚVOD

Vážení zákazníci,

vítejte v AutoKocourek, tedy prozatím alespoň na našich webových stránkách.

Po letech úspěšného působení na trhu s ojetými automobily se Vratislav Kocourek jako fyzická osoba transformoval v Kocourek s.r.o. z důvodů přizpůsobení firemních struktur dynamickému růstu, kterým společnost v posledních letech procházela.

Naše společnost, jak je již mnoho let dobře známo, je založena na úzkém vztahu s klienty a profesionálních službách, které našim zákazníkům nabízíme a které neustále rozšiřujeme. Proto se Vám, našim klientům, snažíme kromě nabídky ojetých vozů a autopůjčovny, poskytnout také paletu dalších služeb a produktů s koupí vozů spojených - od poradenství s financováním koupě vozu, přes jeho kompletní servis, údržbu a pojištění, až po zabezpečení vozu proti krádeži či vlastní asistenční služby.

A v neposlední řadě, můžeme nabídnout také služby, které s vozidly až tak nesouvisí, jedná se zejména o terénní úpravy, výkopové práce a s tím související činnosti. Více o našem kompletním rozsahu služeb můžete vidět v sekci "SLUŽBY"

Na konci roku 2006 jsme se rozhodli posílit svou obchodní pozici v Praze a přilehlé části středních Čech, a to zejména v oblasti zemních a stavebně přípravných činností, rozšířit sortimentní nabídku vozů a náhradních dílů a co nejvíce zkvalitnit služby.

Výsledky naší práce se každoročně úročí především rostoucím počtem spokojených zákazníků. To vše již tradičně bez přispění zahraničního kapitálu, nejen za pomoci tvrdé práce všech našich zaměstnanců a spolupracovníků, ale i díky podnětům a zpětné vazbě od Vás, našich zákazníků. Chceme poskytovat profesionální klientské služby a servis, a tím být tím nejspolehlivějším partnerem opravdu pro každého tak, jak nás Vy, naši zákazníci, již více než 16 let vnímáte.

Přejeme Vám příjemný den
Vratislav Kocourek